Series
Ratings
21
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0