Movies
Ratings
354
The Dark KnightRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.5