Series
Ratings
20
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0