Movies
Ratings
365
Bagdad CafeRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
In Her RoomRated ★ 1.5
Women TalkingRated ★ 4.5
PearlRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
D.E.B.S.Rated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.5
WishRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5