Series
Ratings
164
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Love Like the GalaxyRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0