Movies
Ratings
81
Ghost HouseRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5