Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 0.5
SplitRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 0.5
The KingRated ★ 0.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5