Titles you rated
Legal High SPRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0