Movies
Ratings
34
TransformersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0