Series
Ratings
41
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5