Movies
Ratings
120
PixelsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0