Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
LookismRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
TwelveRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 4.0- 유니미니펫Rated ★ 3.5
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.0