Series
Ratings
37
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
Steven Universe FutureRated ★ 1.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 2.5- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0