Series
Ratings
167
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0