Movies
Ratings
129
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0