Series
Ratings
231
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0