Series
Ratings
45
49 DaysRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0