Titles you rated
- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.5
- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Lovely WriterRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5