Movies
Ratings
119
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0