Movies
Ratings
87
WhiplashRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Babette's FeastRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0