Series
Ratings
10
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0