Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5