Titles you rated
Somewhere in TimeRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 2.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 2.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 2.0
A Short Film About KillingRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Double IndemnityRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5