Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5