Titles you rated
The Night Manager Season 2Rated ★ 3.0
ElpisRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Miss KingRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
MarcellaRated ★ 3.0
MarcellaRated ★ 4.0
MarcellaRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5- ポイズンドーター・ホーリーマザーRated ★ 4.5
FenceRated ★ 4.0
ThirteenRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 4.0
RakujitsuRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
EchoRated ★ 3.5