Series
Ratings
31- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 1.5