Series
Ratings
45- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5