Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- Around The TableRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The King in LoveRated ★ 2.5