Series
Ratings
58
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Shaun the Sheep: Adventures from Mossy BottomRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- ShortpaperRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5