Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 4.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5