Titles you rated
Big MouthRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Police AcademyRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5
My Shy BossRated ★ 2.5