Movies
Ratings
551
War MachineRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0