Titles you rated
Million Yen WomenRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5