Titles you rated
Secret LoveRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
I Told Sunset About YouRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
DreamersRated ★ 3.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0