Series
Ratings
27
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5