Titles you rated
Star Watching DogRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Promising Young WomanRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0