Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
Romance in the RainRated ★ 4.5
The StaircaseRated ★ 4.0- Don't Forget MeRated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
AmachanRated ★ 4.5
Hankei 5 MeterRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Koisuru HahatachiRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 5.0