Movies
Ratings
28
Your Name.Rated ★ 4.5
BubbleRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
I've Always Liked YouRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
Genocidal OrganRated ★ 2.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0