Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0