Series
Ratings
217
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- The Return of the Condor HeroesRated ★ 4.0
The Romance of the Condor HeroesRated ★ 3.0
The Legend of HeroesRated ★ 3.5
Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 2.5
MasterChef KoreaRated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 3.0
크로스 게임 part4Rated ★ 4.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
- Cross GameRated ★ 4.0
H2Rated ★ 4.5- Macross PlusRated ★ 3.5
- Macross FRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5