Titles you rated
AntichristRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0