Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Dead SexyRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.0
Feels Good ManRated ★ 5.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0