Series
Ratings
104- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Ashita no NadjaRated ★ 3.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5