Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Nijiiro KaruteRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5