Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Clifford the Big Red DogRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5