Titles you rated
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0- Kamisama Kiss OADRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Demon Prince of Momochi HouseRated ★ 1.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 1.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Diary of a Strange LandRated ★ 3.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0
Magical Girl SiteRated ★ 1.0
The Holy Grail of ErisRated ★ 4.0
Love Through a PrismRated ★ 3.0
Moon, Laika and the Bloodsucking PrincessRated ★ 4.0
Un-GoRated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5
A Couple of Cuckoos Season 2Rated ★ 1.5
Days with My StepsisterRated ★ 3.5
Pass the Monster Meat, Milady!Rated ★ 1.5