Titles you rated
LIFERated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5