Movies
Ratings
191
ArrivalRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0