Series
Ratings
21
NARUTORated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0