Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5